Studio Sublime Luxo

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Studio Sublime Luxo São Paulo bevindt zich binnen 6 km van het Museu Afro Brasil en biedt draadloos internet. Dit appartement van 25 m² ligt op rijafstand van 10 minuten van het Estádio do Morumbi en op een klein stukje lopen van het Campo Belo metrostation.

Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

De accommodatie biedt ook een stoomcabine en een sauna voor ontspanning en verfrissing. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een complete keuken met een koffie/theezetapparaat en een oven.

Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de Itaim Bibi wijk van de stad, op 7 km afstand van het Museu da Imagem e do Som. Studio Sublime Luxo is op 5 km van Congonhas luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Sublime Luxo São Paulo
Studio P/ 3 | 2 Camas | Otima Localizacao +Piscina
Mobiele prijsaanbieding

Studio P/ 3 | 2 Camas | Otima Localizacao +Piscina

0 m van de accommodatie
Loft C/ Mezanino - Pe-Direito Alto - Ate 4 Pessoas
Mobiele prijsaanbieding

Loft C/ Mezanino - Pe-Direito Alto - Ate 4 Pessoas

9.3
Schitterend 31 beoordelingen
126 m van de accommodatie
Apto Alto Completo 5 Minutos Consulado Americano
Mobiele prijsaanbieding

Apto Alto Completo 5 Minutos Consulado Americano

9.8
Voortreffelijk 6 beoordelingen
145 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    4,4 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    12 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Welkomstdrankje

    Zakelijke faciliteiten

    • Vergader-/Banketfaciliteiten

    Recreatie

    • Oneindige zwembad
    • Dakzwembad
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin
    • Spa-lounge
    • Sauna
    • Stoomcabine
    • Openbaar bad
    • Zwembad met uitzicht

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Verkoopautomaten

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Sublime Luxo te vinden?
      Studio Sublime Luxo is in de Itaim Bibi wijk van de stad gesitueerd, binnen 6 km van het Museu Afro Brasil.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Studio Sublime Luxo?
      Populaire plekken in de buurt van Studio Sublime Luxo zijn onder andere het Museu da Imagem e do Som, het Museu Afro Brasil, het Estádio do Morumbi.
    • Hoeveel kost het om bij Studio Sublime Luxo te verblijven?
      De huurprijs van Studio Sublime Luxo is $71.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Studio Sublime Luxo?
      Restaurants in de buurt van Studio Sublime Luxo zijn onder andere Vicolo Nostro en Duplo Dragao restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Wordt internet in Studio Sublime Luxo aangeboden?
      Ja, Studio Sublime Luxo biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Studio Sublime Luxo?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Studio Sublime Luxo.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat en een oven.
    • Hoe groot is Studio Sublime Luxo?
      Studio Sublime Luxo heeft een totale oppervlakte van 25 m².
    • Is er een zwembad in Studio Sublime Luxo?
      Ja, Studio Sublime Luxo heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    4,4 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    12 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Sublime Luxo São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten